Facebook Youtube

Novinky

Vážení rodiče,
dne 17. září bylo vydáno s účinností od pátku 18. září 2020 Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 15757/2020-35/MIN/KAN, které zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, ve všech vnitřních prostorech staveb. Je zrušena výjimka pro školy a učitelé i žáci musí mít ochranné prostředky dýchacích cest i během výuky ve třídách. Na ZUŠ se vztahuje výjimka pouze pro „vzdělávací aktivity, jejichž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku“, tedy například taneční obor, zpěv nebo hra na dechové nástroje.
Proto Vás žádáme o spolupráci při splnění těchto podmínek.
Celý článek

Už tuto sobotu 19. září od 14 hodin pořádá naše škola festival rockové hudby ROCKFORZUŠ na vodním hradě Lipý. Až do 22 hodin si můžete přijít poslechnout kvalitní hudbu v podání studentských i profesionálních kapel. Vstup zdarma, více informací zde

A nezapomeňte na Tvoříme duší na zámku v Zákupech, kde v sobotu zahájí akci naši trumpetisté pod vedením p. uč. Aleše Jungmana slavnostní fanfárou ve 13 hodin a v neděli vystoupí naši žáci v rámci koncertu od 14 hodin.

16.09.2020

Noční hudební hra pro děti od 8 let Putování za houslovým klíčem aneb Ať žijí duchové začíná v pátek 9. října v 18 hodin. Přihlášky na letošní ročník noční bláznivé hudební hry si zájemci mohou vyzvednout u svého učitele a odevzdají do 2. října. Více

16.09.2020

Nová motivace pro stávající žáky i pro zájemce o studium v naší škole v literárně dramatickém oboru

Během školního roku 2020/2021 otevřeme nové prostory pro literárně dramatický obor a další projekty. Bude se jednat zejména o vyučovací prostory - studio pro divadelní práci. Součástí bude pódium, osvětlení a ozvučení. Věříme, že nově připravené prostory povedou k dalšímu rozvoji více

Vážení rodiče,

dne 9. září bylo vydáno Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 15757/2020-33/MIN/KAN, které s účinností ode dne 10. září 2020 zakazuje pohyb a pobyt bez ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, ve všech vnitřních prostorech staveb. V případě škol se tento zákaz vztahuje pouze na společné prostory těchto budov (např. chodby a toalety).

Proto Vás žádáme o spolupráci při splnění těchto podmínek: celý článek

Mimořádné opatření

 

Srdečně Vás zveme v úterý 8. září do Centra textilního tisku, kde Vojtěch Bogar hudebně doprovodí vernisáž Výstavy mokré techniky a textilu od 17 hod. Ve středu ZUŠ reprezentují bubeníci svým vystoupení pro klienty Psychiatrické nemocnice Kosmonosy. V sobotu 12. září můžete oblíbenou Hluchou partu slyšet na oslavách výročí 120 let tratě Liberec - Česká Lípa, a to na hlavním vlakovém nádraží ve 14:03 a v 15:45 hodin.

Milí žáci, vážení rodiče,

ZUŠ Česká Lípa Vám přeje hezké odpočinkové prázdniny. Děkujeme Vám za spolupráci a zejména rodičům našich žáků za podporu v letošním velmi nestandardním školním roce. Těšíme se s Vámi na pravidelné setkávání opět od 1. září 2020 :-)

Marek Kučera, ředitel ZUŠ

Vážení rodiče,

pokud jste nenalezli kód svého dítěte, nezoufejte. Byli jste zařazeni do databáze zájemců o studium a pokud se během roku pro vás uvolní místo (což se občas stane v září a v lednu), ozveme se vám. Pokud jste svůj kód našli, gratulujeme a těšíme se na vás 1. září! Domluva ostatních rozvrhů bude probíhat od 27. 8. 2020 a v prvním týdnu v září individuálně s jednotlivými učiteli. Kontakty na učitele naleznete zde.

Hudební obor, Výtvarný obor, Taneční obor, Literárně-dramatický obor

V naší galerii rodiče a přátelé naleznou fotografie našich absolventů, kteří si 25. června převzali svá absolventská vysvědčení, pochvaly a dárky. Také se mohou potěšit záznamem závěrečného koncertu žáků, který byl natočen během posledních dní letošního školního roku na Malém sále.

Předávání absolventských vysvědčení - výtvarný obor a LDO

Předávání absolvenstkých vysvědčení - hudební obor

Virtuální závěrečný koncert žáků

25.06.2020

Rádi bychom poděkovali paní Martině Hebelkové z organizace Anděl Strážný z. ú. za darované jednorázové roušky a panu Liborovi Šmejdovi, řediteli ZŠ 28. října, že se s námi nezištně rozdělil o ochranné štíty pro pedagogy :-)

Je čtvrtek 4. června 2020 17 hodin a právě probíhá vernisáž absolventů výtvarných ateliérů.

"Vítáme Vás v naší virtuální galerii. Letošní výstava prací absolventů výtvarného oboru je trochu jiná, než obvykle. Nejen, že není přístupná veřejnosti, ale také jsme hodně improvizovali. Absolventské práce měly většinou vznikat až od v března, ale nouzový stav vše zásadně změnil. Měli jsme dva týdny na realizaci, což je šibeniční termín, takže jsme hlavně vybírali i z dříve vytvořených prací. Obzvláště kolegyně A. Skokanová a E. Junková neměly lehkou situaci, protože vyučují distančně. Jsme rádi, že jsme dokázali zrealizovat výstavu, i tuto virtuální, a věříme, že Vás práce našich žáků v galerii potěší." 

04.06.2020

Vážení zájemci o studium v naší škole, s radostí Vám oznamujeme, že již můžete využít letošní výjimečné možnosti absolvovat talentové zkoušky distančně z domova na tomto odkazu do středy 24. 6. 2020!

Nejprve prosíme vyplnit přihlášku zde.

Na našich webových stránkách si můžete přečíst podrobnější informace o talentových zkouškách.

Přejeme Vám úspěch a těšíme se na setkání s Vámi.

Vaše ZUŠ Česká Lípa

Vážení rodiče,

dovolte, abychom Vám na sklonku prvního týdne, ve kterém jsme se mohli opět při výuce setkávat s Vašimi dětmi, poděkovali za Vaši podporu a pochopení. Zejména děkujeme za to, že žáci poctivě nosí roušky, sáčky na roušky a hlavně čestná prohlášení, bez kterých by výuka ve škole nebyla možná. (Čestná prohlášení stačí jen, když přijdete poprvé. Roušky a sáčky jsou nutné pokaždé :-) ) Věříme, že tyto povinnosti hravě přebije radost, kterou si vzájemně předávají naši žáci a učitelé.

Několik fotografií ilustrujících týden od 11. 5. 2020 naleznete v naší galerii.

DĚKUJEME a těšíme se na další spolupráci.

Vaše ZUŠ Česká Lípa

NEVÁHEJ A ZUŠ!

1 - 24 / 257

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace.

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021

Vyhledávání