Facebook Youtube

Novinky

Už zítra ve čtvrtek 21. listopadu přivítá Jazzová Farma na svém 34. Večeru s Jazzovou Farmou na Velkém sále ZUŠ v 18 hodin své další hosty: Taneční orchestr Roudnice nad Labem, Crazy Birds a Zábavní orchestr Kraslice. Vstup zdarma. Více informací o souborech po rozkliknutí názvu.

V naší galerii najdete nové fotografie z posledních akcí - listopadové Pomády, našich bubeníků na Dni válečných veteránů, oslav 17. listopadu od Víta Černého a nepřehlédněte nové fotografie od fotografky Jany Marie Knotové z příprav koncertu Má to smysl! Také nová videa našich bubeníků, Jazzové farmy, z listopadového koncertu žáků a 17. listopadu. Další najdete na youtube kanálu školy. Sledujte nás :-)

Věnujme společně krátkou vzpomínku špičkovému saxofonistovi, skladateli a pedagogovi Rostislavu Frašovi, který odešel minulý týden do muzikantského nebe. Naši žáci a pedagogové měli tu čest se s tímto výjimečným a charismatickým jazzmanem se srdcem na dlani osobně setkat na jazzovém worskhopu "Jazz Do It", kde jako lektor svým profesionálním a zároveň velmi přátelským přístupem mnohé inspiroval a motivoval do dalšího studia jazzu a svého nástroje. Poslední rozloučení se bude konat zítra 19. 11. 2019 ve 14 hodin v Bazilice Nanebevzetí Panny Marie na Strahově.

Přijďte s námi v neděli zavzpomínat na 17. listopad "Den boje za svobodu a demokracii" na náměstí T. G. Masaryka od 17 hodin. Uslyšíte nejen Modlitbu pro Martu, ale i písně Karla Kryla, Jaroslava Hutky.... Na programu se podílí ZUŠ, Divadelní klub mladých, Rocková škola a další.

Ve Foyer ZUŠ máte ve čtvrtek 14. 11. od 17 hodin možnost se účastnit pestrého listopadového koncertu našich žáků. Zazní bicí, dechové nástroje, smyčce, kytary, klavír, akordeon i přednes. Jste srdečně zváni.

Program celého koncertu zde - změna vyhrazena

Videa z koncertu na youtube školy.

 

Tradiční koncert s názvem Má to smysl!, na němž se na jednom pódiu společně představí Josef Špaček a největší talenty naší školy se uskuteční 7. listopadu v KD Crystal v České Lípě od 19 hodin. Pozor změna - program je bez přestávky.

Vstupenky je možné zakoupit on-line na www.lipamusica.cz nebo ve festivalové kanceláři v Žižkově ulici č.p. 528/6 v České Lípě.

Fotografie z workshopu i koncertu naleznete v naší galerii.

Program zde

Naši žáci pod vedením p. uč. Michaely Mühlhansové vystoupili 16. října pro klienty Alzheimer centra v České Lípě, kde TV Nova natočila reportáž včetně vystoupení  Anny Hoškové, Simony Zimové a Štěpána Šubrta.

Záznam naleznete v čase 1:12:00 (ke konci Snídaně s novou) zde

Srdečně Vás zveme na Říjnový koncert žáků v úterý do Malého sálu a ve středu do Velkého sálu na představení muzikálu "Pomáda". Obě akce začínají v 17 hodin.

Program Říjnového koncertu zde

Plakát na Pomádu zde

Naši žáci pod vedením p. uč. Michaely Mühlhansové dnes vystoupili pro klienty Alzheimer centra v České Lípě, kde TV Nova natočila reportáž včetně vystoupení  Anny Hoškové, Simony Zimové a Štěpána Šubrta. Záznam bude vysílán 24. 10. 2019 v pořadu Snídaně s Novou.

Fotografie ve fotogalerii.

 

Děkujeme všem kolegům pedagogům a pomocníkům z řad rodičů, studentů a přátel školy při organizaci noční hry pro naše žáky. Bez jejich pomoci by tato akce nemohla být uskutečněna. Rádi bychom tímto také poděkovali i obětavým maminkám i tatínkům, kteří napekli pro děti něco na zub a k snídani. A v neposlední řadě si velmi ceníme podpory publika, které přišlo v hojném počtu povzbudit účastníky hry na Koncertě při svíčkách.
Zvláštní poděkování patří paní Lence Křižánkové, která vyrobila pro děti úžasné houslové klíče.

Fotografie z akce v galerii.

 

V pátek 4. 10. 2019 zveme všechny rodiče a veřejnost do Foyer školy na koncert v rámci noční hudební hry, který začíná ve 23:00 hodin. Přijďte podpořit do publika!

Srdečně všechny zveme v sobotní podvečer 28. 9. 2019 v 18 hodin do Foyer Základní umělecké školy na výjimečný koncert "Podzimní dechové rozjímání", na kterém se vám představí mladé interpretky hrající s energií, radostí a na vysoké úrovni: Jana Hricová na klarinet, Veronika Hofmanová na klarinet, Jana Bergmannová na hoboj a Dita Eiseltova na klavír.

Program večera zde

Fotografie v naší galerii.

I nyní na začátku školního roku přijímáme nové žáky

- do nově otevřené houslové třídy - info
- do pěveckého sboru Korálky - info
- do pěveckého sboru Muzikálového divadla Talent - info
- na hru na housle a violoncello - info
- na hru na zobcovou flétnu a trombon - info

info@zuscl.cz, tel. 487 827 355

Naše škola pořádala v sobotu 14. 9. rockový festival ROCKFORZUŠ, který letošní rok hostil deset kapel na nádvoří vodního hradu Lipý, tentokrát za příznivého slunečného počasí. Krásnou tečkou samotného večera byla oblíbená Hluchá parta bubeníků naší ZUŠ pod vedením Vojtěcha Šeminského. 

Fotografie z celé akce naleznete v galerii.

Žáci pěveckého oddělení studující sólový zpěv u pana učitele Kovacse spolu s bubeníky Hluché party pod vedením Vojtěcha Šeminského zpestřili sobotní dopolední program Lípa Festu na Benešově náměstí.

Fotografie z akce naleznete v galerii.

1 - 24 / 167

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace.

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021

Vyhledávání