Facebook Youtube Microsoft Teams

Vážení rodiče,
naše škola se zapojila do projektu DARUJEME KROUŽKY DĚTEM.
Projekt je pro ty rodiče v ČR, kteří pobírají: přídavek na dítě, příspěvek na péči, odměna pěstouna, příspěvek při pěstounské péči. Případně pro ty rodiče, kteří uprchli před válkou z Ukrajiny a pobývají zde na základě: víza strpění či víza dočasné ochrany.
Od pondělí 15. 1. 2024 do neděle 21. 4. 2024 můžou rodiče s účtem sebe a svých dětí (nebo po registraci) v systému Aktivní město požádat o příspěvek na školné ve formě voucheru z výzvy Darujeme kroužky dětem (CZ) – 2. pololetí 2023/2024.
Hodnota příspěvku na dítě ve věku 3-18 let zůstává stejná – tedy 2000 Kč, a to v konkrétní podobě 4 x 500 Kč voucherů. Od momentu, kdy je rodiči přidělen příspěvek, má 30 dní na jeho uplatnění.
Následně příspěvek uplatníte skrze systém Aktivní město u ZUŠ Česká Lípa, která je zaregistrována jako poskytovatel, a vyberete konkrétní aktivitu (obor + druh studia) dle nabídky. Příspěvek lze čerpat na všechny nabízené obory naší školy. V případě dotazů kontaktujte infolinku Darujeme kroužky dětem, nebo Aktivního města.
Finanční podpora tohoto projektu je poskytnuta díky laskavé podpoře od Karel Komárek Family Foundation, Nadace České spořitelny, Nadace Albatros, Sazka, a.s., MHMP, UNICEF, Nadačnímu Fondu Škoda auto a soukromím dárcům ze sbírky na Darujme.cz.

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021
IDDS: imn64gz

Vyhledávání