Facebook Youtube Microsoft Teams

Program

 • 27
  čer. 2024
  16.30 h Vystoupení

  Bubeníci na vernisáži výstavy Kartounky v České Lípě

  Bubeníci ze třídy Vojtěcha Šeminského zakončí akce ZUŠ v letošním školním roce. Zahrají na vernisáži výstavy Kartounky v České Lípě na náměstí T. G. Masaryka v 16:30 hodin.

  Náměstí T. G. Masaryka
 • 27
  čer. 2024
  15.00 h Vystoupení

  Vystoupení u busty Milady Horákové

  Na počest Milady Horákové na slavnostním pietním aktu u její busty na Smetanově nábřeží vystoupí ve čtvrtek 27. června v 15 hodin p. uč. Zuzana Iljaševa na flétnu.

  Smetanovo nábřeží
 • 26
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert klarinetových a saxofonových tříd Pavla Hrice a Michala Ullmanna

  Srdečně vás zveme na společný koncert klarinetistů a saxofonistů ze tříd p. uč. Pavla Hrice a Michala Ullmanna, který se koná ve středu 26. června ve Foyer ZUŠ od 17 hodin. Program připravujeme :)

  Foyer ZUŠ
 • 25
  čer. 2024
  18.00 h Koncert

  Absolventský koncert Anny Moudré a Kryštofa Šulce ze třídy Josefa Pelze

  Poslední letošní absolventskou událostí je společný koncert Anny Moudré a Kryštofa Šulce, absolventů ze třídy Josefa Pelze a skvělých hráčů na saxofon, jejichž umění vás rozhodně nenechá v klidu a rozhýbe vám všechny svaly těla a potěší vašeho ducha! Nechte se unést do světa skvělé hudby s Annou, Kryštofem a jejich hosty v úterý 25. června v 18 hodin v Malém sále ZUŠ. Oba srdečně zvou své rodiče, příbuzné, přátele a příznivce!

  Malý sál ZUŠ
 • 25
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert kytarové třídy Petra Slavíka

  Kytarová třída p. učitele Petra Slavíka zve své rodiče, kamarády a fanoušky na svůj třídní koncert do Minisálu ZUŠ v úterý 25. června od 17 hodin.

  Program brzy :)

  Minisál ZUŠ
 • 24
  čer. 2024
  18.00 h Koncert

  Koncert bicí třídy Antonína Kropáčka

  Bicisté ze třídy Antonína Kropáčka se vám představí a předvedou svůj rytmický tanec s bubny v pondělí 14. června ve Velkém sále ZUŠ od 18 hodin. Zveme všechny milovníky bicích nástrojů! Program brzy :)

  Velký sál ZUŠ
 • 24
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert klavírní třídy Davida Maška

  Nadaní klavíristé ze třídy p. uč. Davida Maška předvedou své umění hry na klavír pro rodiče a veřejnost v Malém sále v pondělí 24. června od 17 hodin.

  Program v přípravě :)

  Malý sál ZUŠ
 • 24
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert flétnové a klávesové třídy Zuzany Iljaševy

  Talentovaní hráči na flétny a elektrické klávesy ze třídy Zuzany Iljaševy vám předvedou své umění v pondělí 24. června v Minisále ZUŠ od 17 hodin. 

  Program připravujeme :)

  Minisál ZUŠ
 • 24
  čer. 2024
  09.00 h Divadlo

  Lehké bytí lorda Alberta a jeho těžkosti - představení LDO pro školy

  Omlouváme se, představení bylo ze zdravotních důvodů zrušeno! Děkujeme za pochopení.

  Derniéra autorského představení Anny Lucie Hnídkové pod názvem "Lehké bytí lorda Alberta a jeho těžkosti" se uskuteční v pondělí 24. června v Divadelním studiu ZUŠ od 9 a 10:30 hodin pro MŠ a ZŠ. 

  Divadelní studio ZUŠ
 • 21
  čer. 2024
  19.15 h Vystoupení

  Jazzová Farma na MUZEJNÍ NOCI

  Je nám to moc líto, ale dnes se na Muzejní noci nepotkáme, byla přeložena z důvodu předpovědi velmi špatného počasí na 30.8.2024!

  Poslední vystoupení Jazzové Farmy v tomto školním roce zažijete na Muzejní noci v pátek 21. června v prostorách Klášterní zahrady českolipského muzea, kde vám Farma zahraje pod taktovkou Davida Maška od 19:15 hodin. Přejeme příjemný zážitek!

  Vlastivědné muzeum a galerie Česká Lípa
 • 21
  čer. 2024
  19.00 h Hudba

  Žáci ZUŠ na MUZEJNÍ NOCI

  Je nám to moc líto, ale dnes se na Muzejní noci nepotkáme, byla přeložena z důvodu předpovědi velmi špatného počasí na 30.8.2024!

  Naši žáci a učitelé předvedou své umění ve výstavních prostorách Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě v rámci Muzejní noci v pátek 21. června od 19 do 22 hodin. Uslyšíte hru na klarinety, flétny, v Biberově síni zazní klavír a varhany a u Lorety se můžete těšit na bubenický workshop Vojtěcha Šeminského. Od 19:15 hodin vystoupí v Klášterní zahradě Jazzová Farma pod taktovkou Davida Maška a na Rajském dvoře ZUŠ Džem od 20.30 hodin.Těšíme se na návštěvníky!

  Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě
 • 20
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  ZÁVĚREČNÝ KONCERT ŽÁKŮ K OSLAVÁM ROKU ČESKÉ HUDBY 2024

  Poslední společný koncert našich žáků napříč obory v tomto školním roce proběhne ve Velkém sále 20. června od 17 hodin. Na tomto koncertu vystoupí sólisté a komorní soubory, pěvecké soubory, Komorní symfonický orchestr a Hluchá parta. Srdečně zveme všechny příbuzné, přátele i fanoušky! Program

  Velký sál ZUŠ
 • 19
  čer. 2024
  17.00 h Slavnostní událost

  Slavnostní předání absolventských vysvědčení

  Letošní absolventy čeká slavnostní událost - předání absolventských vysvědčení, které zakončí jejich úspěšné a věříme, že i radostné, studium v ZUŠ Česká Lípa. Srdečně zveme rodiče, příbuzné a přátele, aby sdíleli s našimi absolventy tento významný okamžik ve středu 19. června od 17 hodin ve Velkém sále ZUŠ.

  Velký sál ZUŠ
 • 18
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert klavírní třídy Jana Trundy

  Mladí klavíristé ze třídy p. učitele Jana Trundy vás srdečně zvou na svůj třídní koncert, který se koná v úterý 18. června v Malém sále od 17 hodin.

  Malý sál ZUŠ
 • 18
  čer. 2024
  17.00 h Divadlo

  Život a smrt ovčáka Jana - divadelní představení LDO pro veřejnost

  Omlouváme se, představení bylo ze zdravotních důvodů zrušeno! Děkujeme za pochopení.

  Premiéra divadelního představení literárně-dramatického oboru "Život a smrt ovčáka Jana" se pro veřejnost uskuteční v úterý 18. června od 17 hodin. Příběh prostého venkovana na motivy knihy Rogera Boussinota se odehrává v časech dávno minulých, ale téma lidského chování skupin i jednotlivců vůči sobě navzájem se zdá být stále aktuální. Unikátní představení je založeno na obrazu a atmosféře…
  Pod vedením Lenky Adamcové účinkují: Eva Dandová, Jana Dandová, Petr Havlík, Tomáš Hrdina, Adéla Kočová Torrecilla, Matyáš Václav Kotrman, o hudební doprovod se postará Zuzana Iljaševa a její žáci. Vstupenky budou k dispozici týden před představením ve vrátnici ZUŠ.

  Divadelní studio ZUŠ
 • 18
  čer. 2024
  15.00 h Vernisáž

  Vernisáž výstavy Letní galerie na hradbách

  Opět budete mít možnost po celé léto spatřit několik výtvarných děl napříč našimi ateliéry výtvarného oboru, které budou vystaveny ve spolupráci s RTIC Česká Lípa na hradbách vedle kavárny Union. Tato "Letní galerie" bude zahájena vernisáží s hudebním doprovodem v úterý 18. června v 15 hodin.

  hradby vedle kavárny UNION
 • 18
  čer. 2024
  09.00 h Divadlo

  Život a smrt ovčáka Jana - divadelní představení LDO pro školy

  Omlouváme se, představení bylo ze zdravotních důvodů zrušeno! Děkujeme za pochopení.

   

  Premiéra divadelního představení literárně-dramatického oboru "Život a smrt ovčáka Jana" se uskuteční v úterý 18. června od 9 a 11 hodin pro školy a od 17 hodin pro veřejnost. Příběh prostého venkovana na motivy knihy Rogera Boussinota se odehrává v časech dávno minulých, ale téma lidského chování skupin i jednotlivců vůči sobě navzájem se zdá být stále aktuální. Unikátní představení je založeno na obrazu a atmosféře…
  Pod vedením Lenky Adamcové účinkují: Eva Dandová, Jana Dandová, Petr Havlík, Tomáš Hrdina, Adéla Kočová Torrecilla, Matyáš Václav Kotrman, o hudební doprovod se postará Zuzana Iljaševa a její žáci. Vstupenky pro veřejnost budou k dispozici týden před představením ve vrátnici ZUŠ.

  Divadelní studio ZUŠ
 • 17
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert melodických nástrojů bicí třídy Vojtěcha Šeminského

  Na melodické nástroje v rukou bicistů ze třídy Vojtěcha Šeminského se můžou příbuzní a fanoušci těšit v pondělí 17. června ve Velkém sále ZUŠ od 17 hodin. Program

  Velký sál ZUŠ
 • 17
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert kytarové třídy Ladislava Průška

  Akustické kytary, elektrické kytary a ukulele zazní na třídním koncertu kytarové třídy Ladislava Průška v pondělí 17. června v Malém sále ZUŠ od 17 hodin.

  Malý sál ZUŠ
 • 17
  čer. 2024
  17.00 h Divadlo

  HOLUBÍ MAMBO - divadelní představení LDO pro veřejnost

  Premiéra divadelního představení literárně-dramatického oboru "Holubí mambo" se pro veřejnost uskuteční v pondělí 17. června od 17 hodin. Uvidíte příběh o laboratorních holubech. Zažijí klec i volnost, lásku i zklamání. Možná konečně budou muset převzít zodpovědnost za své životy. Smíří se s faktem, že jsou ptáci? Možná prostřednictvím holubů ucítíte kritický pohled na nás samé a zamyslíte se...
  Pod vedením p. uč. Lenky Adamcové účinkují: Petr Havlík, Anna Lucie Hnídková, Tomáš Hrdina, Sofie Kadlečková, Adéla Kočová Torrecilla, Matyáš Václav Kotrman, Johana Slavíková, Karolína Šorčíková, Nelli Vilímková, Lucie Zubková. Vstupenky budou k dispozici týden před představením ve vrátnici ZUŠ.

   

  Divadelní studio ZUŠ
 • 17
  čer. 2024
  09.00 h Divadlo

  HOLUBÍ MAMBO - divadelní představení LDO pro školy

  Premiéra divadelního představení literárně-dramatického oboru "Holubí mambo" se uskuteční v pondělí 17. června od 9 a 10:30 hodin pro školy a od 17 hodin pro veřejnost. Uvidíte příběh o laboratorních holubech. Zažijí klec i volnost, lásku i zklamání. Možná konečně budou muset převzít zodpovědnost za své životy. Smíří se s faktem, že jsou ptáci? Možná prostřednictvím holubů ucítíte kritický pohled na nás samé a zamyslíte se...
  Pod vedením p. uč. Lenky Adamcové účinkují: Petr Havlík, Anna Lucie Hnídková, Tomáš Hrdina, Sofie Kadlečková, Adéla Kočová Torrecilla, Matyáš Václav Kotrman, Johana Slavíková, Karolína Šorčíková, Nelli Vilímková, Lucie Zubková. Vstupenky pro veřejnost budou k dispozici týden před představením ve vrátnici ZUŠ.
  Divadelní studio ZUŠ
 • 15
  čer. 2024
  15.00 h Vystoupení

  Vítězové Českolipské pěnice na Městských slavnostech

  Vítězové letošního ročníku soutěže v populárním zpěvu "Českolipská pěnice" vystoupí v rámci Městských slavností v prostorech Amfiteátru v Klášterní zahradě u českolipského muzea od 15 hodin. Těší se na své fanoušky!

  Amfiteátr v Klášterní zahradě
 • 15
  čer. 2024
  10.45 h Vystoupení

  JAZZOVÁ FARMA NA MĚSTSKÝCH SLAVNOSTECH

  Jazzová Farma pod taktovkou Davida Maška zahraje svým příznivcům v rámci letošních Městských slavností na hlavní stage u OD Banco v sobotu 15. června od 10:45 hodin. Přijďte ji podpořit a zahájit slavnosti skvělým jazzem!

  Parkoviště OD BANCO
 • 14
  čer. 2024
  18.00 h Koncert

  Flores musica Soirée Štěpána Šubrta

  Rádi bychom vás pozvali na klavírní setkání s bývalým žákem naší ZUŠ a nyní konzervatoristou Štěpánem Šubrtem a jeho hosty: Johanou Havránkovovu - klarinet (také naše bývalá studentka) a Markétou Parýzkovou - mezzosoprán, které se uskuteční v pátek 14. června v Biberově síni Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě od 18 hodin. Na programu je L. van Beethoven, G. Bizet, S Prokofjev, F. Poulenc a další hudební mistři. Těště se na unikátní hudební zážitek plný emocí a virtuozity.

  Biberova síň
 • 14
  čer. 2024
  18.00 h Koncert

  Koncert třídy Petra Lose

  Hra na elektrické klávesy, el. kytaru, baskytaru i kontrabas zazní na koncertu třídy p. uč. Petra Lose v pátek 14. června v Malém sále ZUŠ od 18 hodin.

  Malý sál ZUŠ
 • 14
  čer. 2024
  15.00 h Vystoupení

  Hluchá parta v průvodu na zahájení Městských slavností

  Průvod na zahájení letošních Městských slavností ze Škroupova náměstí do městského parku doprovodí naše bubenická Hluchá parta pod vedením Vojtěcha Šeminského. Start v 15 hodin na Škroupově náměstí u DDM Libertin. :)

  Škroupovo náměstí
 • 13
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert houslové třídy Pavlíny Karešové

  Na housle zahrají svým rodičům, přátelům a příznivcům žáci z houslové třídy Pavlíny Karešové ve čtvrtek 13. června v Minisále ZUŠ od 17 hodin.

  Minisál ZUŠ
 • 13
  čer. 2024
  17.00 h Hudební a divadelní vystoupení

  Muzikál KRYSAŘ

  Krysař je český muzikál napsaný v roce 1996 Danielem Landou, na motivy novely Viktora Dyka, inspirované německou pověstí ze třináctého století. Premiéru měl muzikál v divadle Ta Fantastika 7. listopadu 1996. Dětský pěvecký sbor Talent pod vedením p. učitelky Petry Jandíkové pro vás připravuje předpremiéru tohoto muzikálu na čtvrtek 13. června od 17 hodin ve Velkém sále ZUŠ. Vstup zdarma.:-)

  Velký sál ZUŠ
 • 12
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert saxofonové a klarinetové třídy Josefa Pelze

  Saxofonová a klarinetová třída p. uč. Josefa Pelze přivítá své přátele a fanoušky na svém třídním koncertu ve středu 12. června v Malém sále v 17 hodin.

  Malý sál ZUŠ
 • 12
  čer. 2024
  17.00 h Divadelní představení

  Závěrečná přehlídka žáků literárně-dramatického oboru II.

  Divadelní studio v červnu otevře divákům své brány u příležitosti několika nových premiér a závěrečných vystoupení žáků literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lenky Adamcové. Druhá přehlídka proběhne ve středu 12. června od 17 hodin a vystoupí žáci skupiny LDO 2,3,4. Těšit se můžete na přednesy, autorská čtení, rozpravy a ukázky z nových divadelních her.

  Divadelní studio ZUŠ
 • 11
  čer. 2024
  17.00 h Vystoupení

  Vystoupení na vyhlášení Českolipského pedagoga roku

  Na slavnostním vyhlášení Českolipského pedagoga roku vystoupí Johana Švejnohová na příčnou flétnu za klavírního doprovodu Davida Maška a sólově na klavír zahraje Vojtěch Bogar. Za naši školu byla nominována skvělá učitelka hry na klavír Lenka Kubátová, gratulujeme! - více. Omlouváme se, tato slavnostní událost není přístupná veřejnosti, děkujeme za pochopení.

  Jiráskovo divadlo Česká lípa
 • 11
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert flétnové třídy Jany Christovové

  V úterý 11. června zve své rodiče a fanoušky na koncert třída p. uč. Jany Christovové, jejíž žáci a studenti vám zahrají na flétny ve Foyer ZUŠ od 17 hodin.

  Foyer ZUŠ
 • 10
  čer. 2024
  17.00 h Divadelní představení

  Závěrečná přehlídka žáků literárně-dramatického oboru I.

  Divadelní studio v červnu otevře divákům své brány u příležitosti několika nových premiér a závěrečných vystoupení žáků literárně-dramatického oboru pod vedením p. uč. Lenky Adamcové. První přehlídka proběhne v pondělí 10. června od 17 hodin a vystoupí žáci skupiny LDO 1,2,3. Těšit se můžete na přednesy, autorská čtení, rozpravy a ukázky z nových divadelních her.

  Divadelní studio ZUŠ
 • 10
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert kytarových tříd Zdeňky Ančincové a Jiřího Predky

  V pondělí 10. června si ve Foyer ZUŠ přijdou na své milovníci kytarové hry, a to na společném koncertování dvou kytarových tříd - p. uč. Zdeňky Ančincové a p. uč. Jiřího Predky. Koncert tradičně začíná v 17 hodin.

  Foyer ZUŠ
 • 8
  čer. 2024
  15.05 h Soutěž MŠMT

  Ústřední kolo soutěžní přehlídky MŠMT - pro jazzové soubory a taneční orchestry

  Jazzová Farma pod vedením Davida Maška a Josefa Pelze postoupila do ústředního kola soutěže orchestrů, které se koná v ZUŠ Litvínov. Závěrečné soutěžní klání pro jazzové soubory probíhá v sobotu 8. června, Jazzová Farma vystoupí v čase od 15:05 do 18:40 hodin. Držme společně palce a popřeje velké štěstí v celostátním kole! Jak si naši mladí muzikanti povedou, vás budeme informovat v novinkách.
  ZUŠ Litvínov
 • 8
  čer. 2024
  13.00 h Vystoupení

  Kytarový soubor na Barabán festivalu

  Kytarový soubor pod vedením p. uč. Zdeňky Ančincové tradičně vystoupí v rámci programu Barabán festivalu na zahradě ZUŠ Cvikov. Poslechnout si ho můžete v sobotu 8. června ve 13 hodin.

  ZUŠ Cvikov
 • 7
  čer. 2024
  18.00 h Koncert

  Absolventský koncert Markéty Bednářové a Pintérové

  Na svůj absolventský koncert vás srdečně zvou hned dvě Markéty - Bendářová a Pintérová, zpěvačky z pěvecké třídy paní učitelky Petry Jandíkové. Jejich krásné hlasy uslyšíte v pátek 7. června v Malém sále od 18 hodin po koncertu jejich celé pěvecké třídy. Obě Markéty se těší na své diváky z řad rodin, přátel a příznivců, přijďte je podpořit a povzbudit svou přítomností! Program

  Malý sál ZUŠ
 • 7
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert pěvecké třídy Petry Jandíkové

  Před koncertem dvou absolventek ze třídy Petry Jandíkové můžete v pátek 7. června navštívit v Malém sále od 17 hodin koncert celé této pěvecké třídy.

  Malý sál ZUŠ
 • 7
  čer. 2024
  09.00 h Přednes, recitace

  M. V. Kotrman na celostátní předhlídce Dětské scény

  Matyáš Václav Kotrman, recitátor z literárně-dramatického oboru postoupil s Čestným uznáním ve své kategorii v krajském kole recitační přehlídky Dětská scéna 2024 v Liberci do celostátního kola ve Svitavách, kde se zúčastní se svojí p. učitelkou Lenkou Adamcovou třídenní recitační akce plné těch nejlepších výkonů a zajímavých workshopů. Ještě jednou gratulujeme! Videoreportáž

  Svitavy
 • 6
  čer. 2024
  17.00 h Vernisáž

  VERNISÁŽ VÝSTAVY ABSOLVENTSKÝCH PRACÍ

  Jak se výtvarně vyjádří absolventi našich výtvarných ateliérů - p. uč. Kamily Nešporové, Aleny Skokanové, Markéty Nešporové a Jiřího Černého, se můžete přesvědčit osobně na výstavě absolventských prací, která bude zahájena vernisáží ve čtvrtek 6. června ve Foyer ZUŠ v 17 hodin. Srdečně zveme příbuzné, přátele a všechny milovníky výtvarného umění. Vydaný katalog, občerstvení a hudební doprovod vernisáže je již samozřejmou součástí. Na letošní vernisáži vystoupí Žesťový komorní soubor Jakuba Maška. Výstava potrvá do 15. října 2024.

  Foyer ZUŠ
 • 5
  čer. 2024
  17.00 h Vystoupení

  Vystoupení na vyhlášení vítězů fotografické soutěže města

  Antonín Kynych ze třídy Marcely Pechouškové zahraje na akordeon vítězům fotografické soutěže města Česká Lípa v obřadní síni radnice. Omlouváme se, tato událost není přístupná veřejnosti, děkujeme za pochopení.

  Obřadní síň radnice
 • 5
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert klavírní třídy Lenky Kubátové

  Klavírní třída p. učitelky Lenky Kubátové vás srdečně zve na svůj třídní koncert, který se koná ve středu 5. června v Malém sále od 17 hodin.

  Malý sál ZUŠ
 • 5
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Absolventský koncert Pavly Peškové z flétnové třídy Zuzany Iljaševy

  Minisál ZUŠ hostí další z řady absolventských koncertů, tentokrát absolventky Pavly Peškové z flétnové třídy Zuzany Iljaševy. Jako host vystoupí seskupení Kakofonix. Pavla se těší na své přátele, příbuzné a fandy ve středu 5. června v 17 hodin.

  Minisál ZUŠ
 • 4
  čer. 2024
  17.00 h Vystoupení

  ZUŠ BANGER na vernisáži výstavy Království džungle

  ZUŠ BANGER ve složení Blanka Králová, Tereza Okrouhlá, Kateřina Čermáková – zpěv, Natálie Chárová - klávesy, vystoupí na vernisáži výstavy českolipské rodačky v současnosti žijící na Kostarice Terezy Sedláčkové a jejího partnera Jana Dočekala "Království džungle", kterou pořádá Kultura Česká Lípa.

  Centrum textilního tisku hrad Lipý
 • 4
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  2. ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ

  2. ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ proběhne v úterý 4. června ve Foyer ZUŠ od 17 hodin. Tento koncert slibuje další porci úžasné hudby a divadelních přednesů a možnost vidět naše studenty v akci, jak dokazují své umělecké schopnosti a vášeň pro hudbu a literaturu. Přijďte podpořit naše talentované absolventy! Program

  Foyer ZUŠ
 • 3
  čer. 2024
  23.59 h Koncerty, vystoupení, vernisáže...
 • 3
  čer. 2024
  17.00 h Koncert

  Koncert bicí třídy Vojtěcha Šeminského

  Bicisté pod vedením Vojtěcha Šeminského připravují pro rodiče a příznivce svůj třídní koncert plný rytmů na pondělí 3. června ve Velkém sále ZUŠ od 17 hodin. Program

  Velký sál ZUŠ

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021
IDDS: imn64gz

Vyhledávání