Facebook Youtube

Talentové zkoušky

Vážení rodiče, vážení zájemci o studium v naší škole,

nemáme sice v této chvíli ještě úplně všechny informace pro organizaci talentových zkoušek, ale množí se dotazy ze strany zájemců o studium u nás. Vašeho zájmu si ceníme a považujeme jej za natolik zavazující, že jsme se rozhodli zpracovat pro Vás následující informace.

Talentové zkoušky ke studiu v ZUŠ Česká Lípa budou v letošním roce probíhat od 25. 5 do 5. 6. 2020.

Pokud chcete využít naši letošní nabídku, kdy lze talentovou zkoušku absolvovat i distančně – vzdáleně, sledujte prosím naše stránky, kde v nejbližších dnech zveřejníme příslušný odkaz. Z nabídky termínů si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Rozvrstvení talentových zkoušek pro jednotlivé studijní obory si můžete prohlédnout v přiloženém souboru. Z nabídky termínů si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Datum zveřejnění výsledků talentových zkoušek, tedy informace o přijetí ke studiu na našich webových stránkách, bylo stanoveno na 24. 6. 2020 v odpoledních hodinách.

Situace v souvislosti s koronavirovým onemocněním se může samozřejmě vyvíjet a my bychom Vás samozřejmě informovali o případných změnách. Sledujte proto prosím průběžně naše webové a FB stránky.

Těšíme se na setkání s Vámi osobně během talentových zkoušek, nebo na podklady, které nám pošlete pro účely distanční talentové zkoušky. Těšíme se také na to, že se budeme v následujících letech setkávat při výuce a při akcích naší školy a sdílet radost z nového a z umění :-)

NEVÁHEJ A ZUŠ!

Vaše ZUŠ Česká Lípa

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace.

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021

Vyhledávání