Facebook Youtube Microsoft Teams

Talentové zkoušky 2021

Vážení rodiče, vážení zájemci o studium v naší škole,

nemáme sice v této chvíli ještě úplně všechny informace pro organizaci talentových zkoušek, ale množí se dotazy ze strany zájemců o studium u nás. Vašeho zájmu si ceníme a považujeme jej za natolik zavazující, že jsme se rozhodli zpracovat pro Vás následující informace.

Talentové zkoušky ke studiu v ZUŠ Česká Lípa budou v letošním roce probíhat od 26. 4 do 7. 5. 2021. Na talentové zkoušky s sebou prosím respirátor či chirurgickou roušku, čestné prohlášení není potřeba :)

Lze využít i možnosti distančních talentových zkoušek zde.

Rozvrstvení talentových zkoušek pro jednotlivé studijní obory si můžete prohlédnout v přiloženém souboru. Z nabídky termínů si můžete vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Není čeho se bát:

- hudebníci od dítěte chtějí jen zazpívat lidovou písničku, zatleskat jednoduchý rytmus a zopakovat tóny
- výtvarníci chtějí namalovat obrázek podle zadání
- tanečníci zatleskají jednoduchý rytmus a zkusí několik jednoduchých cviků dle zadání
- divadelníci zase chtějí jednoduchou básničku přednést několika různými způsoby.

Datum zveřejnění výsledků talentových zkoušek, tedy informace o přijetí ke studiu na našich webových stránkách, bylo stanoveno na 25. 6. 2021 v odpoledních hodinách.

Přihlášku do ZUŠ můžete vyplnit zde. Pokud přihlášku nestihnete předem vyplnit, můžete tak učinit i na talentových zkouškách v ZUŠ.

Situace v souvislosti s koronavirovým onemocněním se může samozřejmě vyvíjet a my bychom Vás samozřejmě informovali o případných změnách. Sledujte proto prosím průběžně naše webové a FB stránky.

Těšíme se na setkání s Vámi osobně během talentových zkoušek, nebo na podklady, které nám pošlete pro účely distanční talentové zkoušky. Těšíme se také na to, že se budeme v následujících letech setkávat při výuce a při akcích naší školy a sdílet radost z nového a z umění :-)

ZUŠ TI DÁVÁ KŘÍDLA!

Vaše ZUŠ Česká Lípa

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace.

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021

Vyhledávání