Facebook Youtube Microsoft Teams

Sláva budiž

Benefiční koncert „Sláva budiž“ pořádá naše škola od roku 2008 na podporu činnosti Farní charity Česká lípa, výtěžek z dobrovolného vstupného v posledních letech podpořil provoz a v roce 2019 koupi Sociálního automobilu, který sváží zdravotně hendikepované děti do školy a ze školy.

Na koncertě v první části zazní skladby v podání komorních souborů ZUŠ a koncert pravidelně zakončí tóny tradiční Vánoční mše pro sóla, dětský sbor a orchestr, kterou zkomponoval ředitel českolipské ZUŠ Marek Kučera (tzv. Kučerovky :-)).
V letošním školním roce proběhl již 12. benefiční koncert "Sláva budiž" v Bazilice Všech svatých ve čtvrtek 19. 12. 2019 od 10:00 pro školy a od 18:00 hodin pro veřejnost. Na koncertě vystoupil Komorní symfonický orchestr pod vedením Pavla Hrice, Dětské pěvecké sbory Talent a Sborucení a Smyčcový orchestr Horní Počernice Praha, který s naší školou v posledních letech a nejen na této akci spolupracuje.
Dopolední koncert navštěvují děti ze ZŠ a MŠ z České Lípy a okolí spolu se svými učitelkami a večer se koná pro rodiče a veřejnost. Vstupné je dobrovolné a výtěžek je v průběhu večerního koncertu předán paní ředitelce Farní charity Česká Lípa. Na koncertě v prosinci 2019 bylo vybráno úžasných 20.924,- Kč, 1 Euro 40 centů a 2 koruny Dánské.

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace.

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021

Vyhledávání