Vítězové školního kola soutěže MŠMT ve hře na bicí

Soutěže MŠMT

Bicisté dnes zažili skvělý soutěžní den! Velká gratulace patří všem úspěšným účastníkům (viz výsledková listina) a jejich panu učiteli Vojtěchu Šeminskému. Děkujeme spravedlivé porotě, skvělému korepetitorovi Davidu Maškovi a paní Křižánkové za sladké smajlíky! Postupujícím do okresního kola budeme držet palce v naší ZUŠ již 26. února!