Facebook Youtube Microsoft Teams

ROCKFORZUŠ

ROCKFROZUŠ je hudební rockový festival studentských i profesionálních kapel z celého libereckého kraje, který organizuje naše ZUŠ od roku 2013. Festival probíhá jako Open Air Festival na Vodním hradě Lipý každoročně sobotní odpoledne v měsíci září.

Pravidelně hudební odpoledne začíná studentskými kapelami skvělého projektu místního gymnázia Škola rocku (např. Kings of The Ashes, The Rays, Montauk, Nox Omen, Lithium, D.M.D. ROCKERS a další).

Za naší školu se tradičně účastní kapela AC/D(CL) pod vedením p. uč. Ladislava Průška, která hraje převážně klasické rockové a poprockové hity z průřezu let 70. až po současnost a svou show předvede oblíbená bubenická HLUCHÁ PARTA pod vedením Vojtěcha Šeminského. V roce 2021 jsme přivítali i hosta ze ZUŠ Mimoň - kapelu D.M.D. Rockers.

V průběhu odpoledne do pozdních večerních hodin vystupují místní populární kapely i hosté z Prahy a jiných měst. Na festivalu např. vystoupily kapely Lingers.on, OPTIMIK, PUPÍČEK,TETRAHOP, CZECH FLOYD, F.A.King, TCHEICHAN, Imaginárium, WE2, MEGAPHONE a další.
Program obohacují tradičně zajímavé workshopy Klubu Koule NZDM Charity Česká Lípa pro děti i dospělé a skvělé občerstvení.

11. ročník je plánován na 14. září 2024 (v roce 2023 se bohužel z organizačních důvodů festival nekonal).

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021
IDDS: imn64gz

Vyhledávání