Facebook Youtube Microsoft Teams

Audio

Audiozáznam z 11. ročníku pěvecké soutěže v klasickém sólovém a komorním zpěvu "Lípa Cantantes" dne 5. února 2024 ze závěrečného koncertu vítězů. Soutěž vyhlašuje naše škola spolu s Mezinárodním hudebním festivalem Lípa Musica a je určena mladým zpěvákům mezi 7-25 lety z Libereckého a Ústeckého kraje věnujícícm se klasickému sólovému nebo komornímu zpěvu na základních uměleckých školách. Přejeme příjemný zážitek.

05. 02. 2024

Uměleckou osobností, se kterou se mladí talenti naší školy mohli setkat na podzim roku 2022, a to nejen na pódiu, ale i na mistrovských kurzech, byla vynikající sopranistka Hana Blažíková, umělecká garantka festivalu Lípa Musica 2022. Společný projekt ZUŠ Česká Lípa se spolkem ARBOR v České Lípě „Má to smysl!“ vznikl již v roce 2015. Koncert, který je každoročně epilogem Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica, si můžete poslechnout prostřednictvím audionahrávek, či na YouTube školy naleznete videozáznam na playlistu Má to smysl 2022. Program koncertu

03. 11. 2022

Nabízíme vám audiozáznam z 8. dubna 2022 ze závěrečného koncertu vítězů pěvecké soutěže v klasickém sólovém a komorním zpěvu "Lípa Cantantes", kterou vyhlašuje naše škola spolu s Mezinárodním hudebním festivalem Lípa Musica, a která je určena mladým zpěvákům mezi 7-25 lety z Libereckého a Ústeckého kraje věnujícícm se klasickému sólovému nebo komornímu zpěvu na základních uměleckých školách. Přejeme příjemný poslech.

08. 04. 2022

Již posedmé se v roce 2020 uskutečnila Lípa Cantantes, pěvecká soutěž v klasickém sólovém a komorním zpěvu, kterou vyhlašuje naše škola spolu s Mezinárodním hudebním festivalem Lípa Musica. Je určena mladým zpěvákům mezi 7-25 lety z Libereckého a Ústeckého kraje, kteří se věnují klasickému sólovému nebo komornímu zpěvu na základních uměleckých školách. Soutěž se konala v pátek 28. února v Základní umělecké škole Česká Lípa. Ve foyer školy se po vyhlášení výsledků a ocenění výherců uskutečnil závěrečný koncert, ze kterého nabízíme audiozáznam.

28. 02. 2020

Společný projekt se spolkem ARBOR v České Lípě „Má to smysl!“ je pevnou stálicí programu Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Uměleckou osobností, se kterou se mladí talenti naší školy mohli setkat, a to nejen na jednom pódiu, ale i na worshopu, byl v roce 2019 prvotřídní houslista Josef Špaček. Společně se představili na tradičním koncertu po mistrovském kurzu 7. listopadu v KD Crystal v České Lípě. Zde nabízíme zvukový záznam jednotlivých vystoupení. Videozáznam celého koncertu naleznete na youtube kanálu školy.

07. 11. 2019

Nabízíme vám audiozáznam z 5. dubna 2019 ze závěrečného koncertu pěvecké soutěže v klasickém sólovém a komorním zpěvu "Lípa Cantantes", kterou vyhlašuje naše škola spolu s Mezinárodním hudebním festivalem Lípa Musica, a která je určena mladým zpěvákům mezi 7-25 lety z Libereckého a Ústeckého kraje věnujícícm se klasickému sólovému nebo komornímu zpěvu na základních uměleckých školách. Přejeme příjemný poslech.

05. 04. 2019
Mistrovské kurzy završil jedinečný koncert žáků ZUŠ v přímé spolupráci s Radkem Baborákem a jeho hostů v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Martina Bačová - housle Hana Baboráková - violoncello Radek Baborák - lesní roh Karel Untermüller - viola Záznam z koncertu z 9.11. 2018 Více informací včetně programu naleznete zde: http://www.lipamusica.cz/cs/ma-to-smysl-nejen-s-radkem-baborakem-nabidne-i-skladbu-pro-psaci-stroj-a-vstupenky-jeste-jsou
11. 12. 2018
Záznam z koncertu ZUŠ Česká Lípa v rámci festivalu Lípa Musica. Žáci ZUŠ Česká Lípa společně na pódiu s mezinárodně respektovaným klarinetovým virtuosem a pedagogem Milanem Řeřichou, který vystupuje jako sólista a vede mistrovské třídy po celém světě. "Má to smysl..."
03. 11. 2017
Společný koncert žáků ZUŠ Česká Lípa v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Dan Bárta jako host. VIce info zde: http://www.i-noviny.cz/lipa-musica/s-mladim-to-ma-smysl#.WFZdAGQrI1J
08. 11. 2016
1 - 13 / 13

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021
IDDS: imn64gz

Vyhledávání