Přijďte na tradiční Vánoční koncert a podpořte dobrou věc!!!
Již tento čtvrtek 18. 12. od 18:00 hodin pořádá ZUŠ Česká Lípa společně s Farní charitou v České Lípě velký vánoční koncert v Bazilice všech svatých Česká Lípa.
Přeji za Základní uměleckou školu Česká Lípa všem žákům, jejich rodičům a přátelům umění a školy pokojné prožití adventního času.
Přijďte se s námi zastavit v předvánočním shonu na některé z našich akcí. Budeme se snažit, abychom na nich pro vás vytvořili oázu klidu, míru a příjemných uměleckých zážitků.
28. 10. k příležitosti dne oslav zahrál PH Quartet (klarinetové kvarteto složené z učitelů Pavla Hrice, Jany Hricové, Marka Musila a Josefa Pelze) u lípy svobody na slovance.
Celou československou hymnu zde zazpívala sl. Šárka Neprašová. Po té se kvarteto přesunulo do knihovny na náměstí a zahrálo několik písní k odhalení pamětní desky Karla Poláčka na budově knihovny.
17. 10. se o velice příjemnou atmosféru postarali hosté Jany Hricové, když spolu s ní vystoupili na Podzimním dechovém rozjímaní. Tento koncert má už tradici a těší se velké návštěvnosti.
Na koncertě Vystoupili: Jana Hricová, Jana Kopicová, Veronika Hofmanová
17. 10. žáci trombonového kvarteta pod vedením Jakuba Maška uctili památku Antonína Sochora u jeho pomníku za Stráží pod Ralskem. Tradiční večerku na trubku zahrál p. uč. Aleš Jungman.