Facebook Youtube

Audio

Již posedmé se v roce 2020 uskutečnila Lípa Cantantes, pěvecká soutěž v klasickém sólovém a komorním zpěvu, kterou vyhlašuje naše škola spolu s Mezinárodním hudebním festivalem Lípa Musica. Je určena mladým zpěvákům mezi 7-25 lety z Libereckého a Ústeckého kraje, kteří se věnují klasickému sólovému nebo komornímu zpěvu na základních uměleckých školách. Soutěž se konala v pátek 28. února v Základní umělecké škole Česká Lípa. Ve foyer školy se po vyhlášení výsledků a ocenění výherců uskutečnil závěrečný koncert, ze kterého nabízíme audiozáznam.

28. 02. 2020

Společný projekt se spolkem ARBOR v České Lípě „Má to smysl!“ je pevnou stálicí programu Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Uměleckou osobností, se kterou se mladí talenti naší školy mohli setkat, a to nejen na jednom pódiu, ale i na worshopu, byl v roce 2019 prvotřídní houslista Josef Špaček. Společně se představili na tradičním koncertu po mistrovském kurzu 7. listopadu v KD Crystal v České Lípě. Zde nabízíme zvukový záznam jednotlivých vystoupení. Videozáznam celého koncertu naleznete na youtube kanálu školy.

07. 11. 2019

Nabízíme vám audiozáznam z 5. dubna 2019 ze závěrečného koncertu pěvecké soutěže v klasickém sólovém a komorním zpěvu "Lípa Cantantes", kterou vyhlašuje naše škola spolu s Mezinárodním hudebním festivalem Lípa Musica, a která je určena mladým zpěvákům mezi 7-25 lety z Libereckého a Ústeckého kraje věnujícícm se klasickému sólovému nebo komornímu zpěvu na základních uměleckých školách. Přejeme příjemný poslech.

05. 04. 2019
Mistrovské kurzy završil jedinečný koncert žáků ZUŠ v přímé spolupráci s Radkem Baborákem a jeho hostů v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Martina Bačová - housle Hana Baboráková - violoncello Radek Baborák - lesní roh Karel Untermüller - viola Záznam z koncertu z 9.11. 2018 Více informací včetně programu naleznete zde: http://www.lipamusica.cz/cs/ma-to-smysl-nejen-s-radkem-baborakem-nabidne-i-skladbu-pro-psaci-stroj-a-vstupenky-jeste-jsou
11. 12. 2018
Záznam z koncertu ZUŠ Česká Lípa v rámci festivalu Lípa Musica. Žáci ZUŠ Česká Lípa společně na pódiu s mezinárodně respektovaným klarinetovým virtuosem a pedagogem Milanem Řeřichou, který vystupuje jako sólista a vede mistrovské třídy po celém světě. "Má to smysl..."
03. 11. 2017
Společný koncert žáků ZUŠ Česká Lípa v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Lípa Musica. Dan Bárta jako host. VIce info zde: http://www.i-noviny.cz/lipa-musica/s-mladim-to-ma-smysl#.WFZdAGQrI1J
08. 11. 2016
1 - 10 / 10

Zřizovatel

Město Česká Lípa

Liberecký kraj

iZuš

Kontakty

Základní umělecká škola,
Česká Lípa, Arbesova 2077, příspěvková organizace.

Arbesova 2077
Česká Lípa, 470 01

IČ: 62237021

Vyhledávání